Elazığ Aileleri+

MEHMET YILMAZ'IN MARED BAŞKANINA PLAKET SUNUMU


 12.10.2018 13:11:17   2279 kez okundu.
 Kategori : FAALİYETLERİMİZ

MEHMET YILMAZ'IN MARED BAŞKANINA PLAKET SUNUMU

 İstanbul Marmara Elazığlılar Derneğinin İlimizdeki okul ve kurumlarına Yardımları :

İstanbul Marmara Elazığlılar Derneğinin değerli başkanı Mahmut Kahraman bey ve yönetim kurulu başkan yardımcısı Şaban Polat bey üç gün boyunca ilindeki Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okul ve kurumlarında okuyan öğrenciler için kırtasiye, kitap, ders araç ve gereçleri desteği verdiler.

Öğrenci için kışlık giyim kuşam malzemeleri büyük bir özveriyle okul ve kurumların yöneticilerine teslim etmiştir.

Keban Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Keban Çok programlı lise öğrencilerine de sınav hazırlık ve soru bankası gibi kitaplar alınmış oldu. Okulumuz öğrencileri için kışlık giysiler teslim aldık.

İstanbul Marmara Elazığlılar Derneğinin yönetimi ve başkan Mahmut Kahraman bey ve değerli yardımcısı Şaban Polat bey üç günden beri çok verimli ve başarılı yardım projesi gerçekleştirmiş oldular. 
Bu dernegimiz sosyal,kültürel , sanatsal ve sportif etkinlikleri ve faaliyetleri daima önemseyen bir dernektir. 
Sayın Mahmut Kahraman bey bu ili çok seviyor ve ili için dernek yönetim kurulu ile birlikte yıllardan beri büyük projeleriyle eğitim okul ve kurumlarına maddi ve manevi destek sağlamaktadır.

Derneğin Elazığ temsilcisi Cahit Can beyde bu projede büyük emek verdiği için kendisine teşekkür ederim. Halk eğitim merkezi müdürü sayın Kazım ATICI beyde ekibi ile birlikte büyük bir çaba verdiği için kendisine teşekkür ederim.
Bu projesinde okulumuza büyük maddi ve manevi destek vermiş ve vermeye devam etmektedir. 
Okulumuz adına sayın Mahmut Kahraman beye yönetim kurulu ve tüm üyelerine teşekkür ederiz.

Sayın Mahmut Kahraman bey ekibi çok hayırlı bir görev ve sorumluluklarını yerine getirmektedir. Eğitim öğretime yapılan maddi ve manevi destek çok büyük anlam ifade etmektedir. Bizler sayın Mahmut Kahraman beyi seviyoruz.

Sayın başkan Mahmut Kahraman bey , yönetim kurulu ve tüm dernek üyeleri bizim için değerlidir. Eğitim öğretim sorun ve problemlerinde daima yanımızda yer almış olması önemlidir. Gerçek anlamda sivil toplum görevi ve sorumluluklarını yerine getirmiş olması bizi mutlu ediyor.

Sayın Mahmut Kahraman bey biz eğitimcilerine en büyük maddi ve manevi desteği sağlamış olur.
Tekrar tekrar kendisine teşekkür ederiz. Yolu açık ve aydınlık olsun. Bizler İstanbul Marmara Elazığlılar Derneğinin etkinlikleri ve faaliyetlerini seviyoruz.

Her derneğimiz bu gibi hayırlı hizmeti topluma sunması önemlidir. 
İstanbul Marmara Elazığlılar Derneğinin örnek ve model bir dernek olması bizi mutlu ediyor. 12.10.2018 Kuantum Düşünce Merkezi Sanal Okulu-Mehmet YILMAZ


Haberin ResimleriEtiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 1699   Son 1 Hafta : 3564   Son 1 Ay : 56913   Son 12 Ay: 1549219