Elazığ Aileleri+

Eren KAYA'nın HABER KENT GAZETESİ YAZISI


 9.6.2017 12:59:46   1827 kez okundu.

Eren KAYA'nın 9 HAZİRAN 2017 TARİHLİ HABER KENT GAZETESİ YAZISI

 Anasayfa

MARED BAŞKANI KAHRAMAN’DAN DESTEK


Bu haber 2017-06-09 10:45:30 eklenmiştir.

Kahraman, “Elazığ’da yaşayan iş adamlarının daha duyarlı olması ve yardım yapması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

 

Eren KAYA

Marmara Elazığlılar Derneği (MARED) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kahraman, Elazığspor adına bastırılan saatlerden alarak kulübe katkı sağladı.

Temsilcimiz Elazığspor’a gelir sağlamak amacıyla yaptırılan saatlerin satışını gerçekleştiren Muhammet Karataş, MARED Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kahraman’ın Elazığspor saatlerinden alarak kulübe katkı sağladığını söyledi.

Karataş, saat satışı için görüştükleri Mahmut Kahraman’ın kendilerine büyük kolaylık gösterdiğini belirterek, “Elazığspor saatlerinin satışı için görüşme yaptığımız MARED Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kahraman, bize yardımcı olarak saat aldı. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

MARED Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman da yaptığı açıklamada, Elazığ’ın marka değeri Elazığspor’a herkesin destek olması gerektiğini belirterek, “Gördüğüm kadarıyla Elazığ dışında, özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaşayan Elazığlı iş adamları yardım konusunda daha duyarlı. Elazığ’da yaşayan iş adamlarının daha duyarlı olması ve yardım yapması gerektiğini düşünüyorum” dedi.


Haberin ResimleriEtiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 2123   Son 1 Hafta : 10847   Son 1 Ay : 60203   Son 12 Ay: 787395