Elazığ Aileleri+

MARED OLARAK ELAZIĞ DOĞUKENT 75. YIL LİSESİ'nin ÖĞRETMENLER ODASINI YENİLEYEREK, AÇILIŞINI YAPTIK


 29.1.2018 16:21:52   2519 kez okundu.
 Kategori : FAALİYETLERİMİZ

29 OCAK 2018 TARİHİNDE, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ve İDARECİLERLE BİR ARAYA GELEREK 75. YIL LİSESİ ÖĞRETMENLER ODASININ AÇILIŞINI YAPTIK

MARED olarak Elazığ Doğukent 75.Yıl Lisesinin Ögretmenler Odasınin Mobilyalarıni Temin Etmiştik ve Bugün Ögretmenler odasınin Açilışını Yaptık.75.Yıl Lisesi Müdürümüz Gülhan Acar Çok güzel bir organizasyon ile bizeleri ağirladı çok teşekkür ederiz.Açılışa Mahmut KAHRAMAN ve ikinci Başkan Sayın Şaban Polat İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Feyzi GÜRTÜRK'e, Halk Eğitim Müdürü Sayın Kazım ATICI'ya, Müdür Yardımcısı Sayın Zeki ULUFER'e ve Sayın Yasin KARAKAYA'ya, Şube Müdürleri Sayın Cemil ÇİFTÇİ'ye, Sayın Cemal DURAK'a, Sayın Metin ÖZGEN'e, Sayın Salih AYDIN'a ve çok değerli diğer konuklara teşekkürlerimizi ve şükranlarımı sunuyoruz.
Açılışa katılan Hüseynik, Doğukent Muhtarlarimiz, Okul hocalarımiz. Il temsilcimiz Cahit Can, Mared Yonetim Kurulu Üyeleri Hasan BIĹGE, Murat Tekin Yördem, Veysi Yalçinkaya, Hakan Memik hazır bulundular.Dulalarla Açılıs Yapıldıı.Yardımlarıni esirgemeyen tüm hayır severlerden ve mared Yönetim kurulundan Allah razı olsun.
     Etiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 2393   Son 1 Hafta : 4258   Son 1 Ay : 57607   Son 12 Ay: 1549913