Elazığ Aileleri+

HABERKENT GAZETE HABERİ-2


 19.9.2017 15:32:26   1411 kez okundu.

19 EYLÜL 2017 TARİHLİ İZZET TÜMAY HABERKENT GAZETESİ HABERİMİZ

 MARED, ELAZIĞ’I TEMSİL ETTİ

MARED, ELAZIĞ’I TEMSİL ETTİ
MARED, ELAZIĞ’I TEMSİL ETTİİzzet TUMAY
Bu içerik 21 kez okundu.

Marmara Elazığlılar Derneği (MARED), Üsküdar Belediyesi tarafından 15-16-17 Eylül tarihlerinde düzenlenen 27. Uluslararası Katibim Kültür ve Sanat Festivali’nde Elazığ’ı temsil etti.

Üsküdar 3 gün 3 gece boyunca yabancı misafirleri de ağırlarken MARED Yönetimi de, Harem Otogarı yanındaki festival alanına gelen tüm konukları tam bir Elazığ misafirperverliği ile karşıladı.

MARED Başkanı Mahmut Kahraman ve 2. Başkan Şaban Polat; 17 Eylül Pazar sabahı Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Gümüşhane Milletvekili Osman Akgül, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, ayrıca Rize, Tokat, Erzurum, Yozgat, Afyon, Giresun, Kastamonu, Bingöl, Kütahya, Gümüşhane, Erzincan, Bitlis, Kayseri, Kars, Sinop, Malatya, Trabzon, Çorum, Sivas dernek başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sonrası misafirler MARED standını da ziyaret ettiler. Ayrıca Başkan Kahraman ve 2. Başkan Polat, çedene kahvesinden Ağın leblebisine kadar birçok yöresel ürün tanıtımının da yapıldığı Katibim Festivali kapsamında plaj futbolu şöhretler kadrosunda maça çıkan Galatasaraylı eski futbolcular Bülent Korkmaz, Evren Turhan, Soner Tolungüç, Altan Aksoy, Bülent Akkılıç, Hasan Reis ve spor programı sunucusu Emre Tilev ile de maç öncesi sohbet edip, bir hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

 


Haberin ResimleriEtiketler :

Yorum Yap


Yazili ResimBu Habere Hiç Yorum Yapılmamış

0


Duyurular


Tümünü Gör

Yönetim Kurulu


Tümünü Gör

Anket

MARED ÇALIŞMALARINI NASIL BULUYORSUNUZ


 


Tümünü Gör

Bugün : 2282   Son 1 Hafta : 11006   Son 1 Ay : 60362   Son 12 Ay: 787554